top of page
hotel biznesowy lublin

Przestrzeń do pracy

Pokoje Atelia Center są zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie. W każdym z pokoi znajdziesz przestronne biurko z możliwością doświetlenia, dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie wygodne fotele wraz z odpowiedniej wysokości stolikiem, w których możesz pracować jednocześnie relaksując się w przystosowanym do tego miejscu.

Dla pracujących w podróży proponujemy Apartament Business, w którym zaznasz komfortu pracy z piękną leśną scenerią w tle.

Business room jest idealnym miejscem na spotkanie z partnerami biznesowymi w zamkniętym gronie. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie spokój oraz komfort pracy.

YOUR WORK SPACE

Kotwica 3

Aktywny wypoczynek

ACTIVITY IN NATURE

Zachęcamy do korzystania z dobrodziejstw natury, tuż przy Atelia Center znajduje się piękny dębowy las. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie wypoczynek wśród natury. Teren Hotelu, dzieli od lasu furtka. Zachęcamy do pieszych wycieczek, biegania bądź jazdy na rowerze. Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość organizacji paintball lub spływu kajakowego na rzece Bystrzyca.

Zachęcamy do skorzystania z roweru miejskiego, którego stacja znajduje się 2 km od Centrum Atelia.

Kotwica 2
hotel z dziećmi w lublinie

Udogodnienia dla dzieci

FOR KIDS

Hotel zaprasza również rodziny z dziećmi. Specjalnie dla naszych najmłodszych przygotowaliśmy specjalne atrakcje, które umilą im pobyt i pomogą rodzicom w podróży z najmłodszymi.

Podróżującym z dziećmi sprzyjają:

  • Plac zabaw przy hotelu

  • Trampolina

  • Specjalne menu dla dzieci w Restauracji
  • Kolorowanki i kredki o które możecie zapytać obsługę

  • Łóżeczko dla dziecka na życzenie wstawiane do pokoju

  • Tereny zielone sprzyjające zabawom na świeżym powietrzu

Kotwica 1
bottom of page