top of page
1.jpg
sala na wesele
sala weselna

Przyjęcie weselne
w Hotelu Atelia
w Lublinie

Powiedz o czym marzysz, a zajmiemy się Twoimi marzeniami. Przygotujemy wesele, jubileusz, rocznicę z klasą. Możesz zorganizować wesele w Lublinie w naszym centrum bądź wesele plenerowe na terenie całej polski. My zajmiemy się przygotowaniem gastronomii oraz wyposażeniem przyjęcia.

  • Opiekun przyjęcia zadba o każdy szczegół przyjęcia

  • Szef Kuchni Marcin Zelent dostosuje menu do Twoich wymagań

  • Profesjonalna obsługa kelnerska zadba o doskonały serwis

  • Barkeeper zadba o wyśmienite drinki

Skontaktuj się z jednym z opiekunów weselnych Centrum Atelia & Luxor Hotel.

WESELE

Szukasz miejsca, w którym można celebrować różnego rodzaju wydarzenia? Nasze sale bankietowe idealnie sprawdzą się podczas takich okazji jak przyjęcia i imprezy okolicznościowe w Lublinie. Dysponujemy doskonale przygotowaną przestrzenią, w której odbywają się wesela, jubileusze, rocznice i inne tego typu uroczystości. Przekonaj się, czemu to właśnie nasz obiekt idealnie spełni wszystkie Twoje potrzeby i dlaczego warto zdecydować się na profesjonalne usługi w tym ważnym dla Ciebie dniu.

Idealne sale bankietowe na różne imprezy okolicznościowe w Lublinie

Dobra organizacja to w przypadku przyjęcia podstawa udanej zabawy. Dlatego dbamy, by każda sala bankietowa była właściwie przygotowana, a nad przebiegiem imprezy okolicznościowej czuwa kompetentny opiekun. Oprócz tego jedzenie przyrządza znakomity szef kuchni, który zna tradycyjne smaki Lubelszczyzny, a serwowaniem tych pyszności zajmuje się zawodowa obsługa kelnerska.

Istotną zaletą organizowania przyjęć i imprez okolicznościowych w naszych salach bankietowych jest fakt, że można tego dokonać zdalnie, bez przyjeżdżania na miejsce wydarzenia. Jest to szczególnie wygodne na przykład w przypadku osób mieszkających za granicą. Telefonicznie lub mailowo uzgadniamy z nimi wszelkie szczegóły i zajmujemy się przygotowaniem całości, by w dniu ich przybycia wszystko już było dopięte na ostatni guzik.

Doskonała obsługa imprez okolicznościowych w Lublinie

Od lat zajmujemy się obsługą przyjęć. Nasze sale bankietowe są projektowane z myślą o imprezach okolicznościowych. Oprócz tego udostępniamy gościom także tereny zielone wokół obiektu, gdzie można na przykład zorganizować ślub w plenerze lub grilla dla gości. Wszystkie osoby pracujące przy takich wydarzeniach mogą się pochwalić doświadczeniem w branży, przez co świetnie opiekują się uczestnikami zabawy na każdym jej kolejnym etapie.

Wygodny nocleg po imprezie okolicznościowej

Naszym gościom proponujemy nie tylko sale bankietowe w Lublinie, ale także nocleg w wygodnych pokojach hotelowych. W ten sposób uczestnicy przyjęcia nie muszą po imprezie okolicznościowej organizować jeszcze dojazdu do innego obiektu, tylko mogą od razu udać się na wypoczynek, zwłaszcza jeśli przybyli z odległego zakątka kraju czy nawet z innego państwa. Nasza baza noclegowa została zaprojektowana z ponadczasowym wyczuciem stylu i zapewnia niezwykły komfort.

OUR TEAM

Poznaj nasze możliwości, skontaktuj się z nami i umów na spotkanie.

Z przyjemnością opowiemy Ci o naszych realizacjach oraz pokażemy Centrum Atelia.

PROPONOWANE WOLNE TERMINY

3.05.2024

13.07.2024

02.08.2024

ZAPYTAJ NAS O WOLNE TERMINY

tel . +48 887 425 425

4.05.2024

Polecamy:

profesjonalny sprzęt catering
kwiaty na wesele lublin
zespół na wesele lublin
na_czarnym.jpg

Spotkajmy się...

LUXOR@HOTELLUXOR.PL

TEL: +48 887-425-425

TEL: +48 887-475-475

- ATELIA -

BANQUET & CATERING CENTRE

AL. WARSZAWSKA 175A

20-824 LUBLIN, POLAND

WWW.ATELIA.PL

- CZEKAMY NA TWOJĄ WIADOMOŚĆ -

| CENTRUM CATERINGOWE W LUBLINIE | CENTRUM BANKIETOWE ATELIA | CATERING LUBLIN | CATERING FIRMOWY

bottom of page