Catering

TASTE & ART OF ESTHETIC MEALS

Łączy nas pasja, która od lat związana jest z gastronomią. Organizujemy cateringi w całej Polsce począwszy od niewielkich przerw kawowych kończąc na kilkutysięcznych bankietach firmowych. Event Manager dostępny na każdym etapie realizacji zadba o profesjonalną logistykę zaplecza, sposobu wydawania dań, organizacji kuchni, odpowiedniej ilości obsługi oraz niezbędnego do realizacji sprzętu, dając tym samym gwarancje spełnienia usługi na wysokim poziomie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji cateringów i wypracowaną jakość, które mieliśmy okazję zdobyć pod marką: Hotel Luxor - Lublin.

Show More
Show More

Co nas wyróżnia?

FOR THE SIGNIFICANT MOMENTS IN LIFE

Ogranicza nas tylko wyobraźnia - pomóż nam stworzyć coś wyjątkowego. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji – chyba że właśnie świętujemy kolejny sukces. Dbamy o Twój czas, bo wiemy, że jest cenny. Pojawiły się przeszkody - pozwól nam działać i stwórzmy razem nowe rozwiązania. Pasję podajemy na talerzu - kulinarny mistrz Marcin Zelent - Executive Chef, który stworzył  kuchnię Hotelu Luxor, będzie nadzorował każdy autorski projekt menu. Twój sukces to nasz sukces - stawiamy na współpracę. Potrzebujesz kompleksowej obsługi - my to mamy. Gotowe rozwiązania już w 30 min od otrzymania zapytania.

“Można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle.” 

- Salvador Dali -

Nasza wizja

OUR MISSION IS TO ACHIEVE YOUR GOALS

ATELIA Banquet & Catering Centre to miejsce, w którym wspólnie zorganizujemy zarówno wzruszające przyjęcia okolicznościowe jak i wymagające spotkania biznesowe. Nasza idea opiera się na zrozumieniu indywidualnych potrzeb Gości i zaproponowaniu optymalnie korzystnych rozwiązań. Nasz Zespół to ludzie godni zaufania, którzy dają poczucie bezpieczeństwa i dbają o każdy szczegół.

 
Catering biznesowy

Catering firmowy

LET US CARE ABOUT YOUR BUSINESS

Sercem każdej firmy oraz instytucji są ludzie. „Przez żołądek do serca” w biznesie? Dlaczego nie! Nasz catering to gwarancja smaku i estetyki. To również gotowe rozwiązania eventowe oraz profesjonalna organizacja. Dbałość o detale pozytywnie wpłynie na odbiór Firmy, przez zaproszonych na spotkanie Gości.

TARGI KONGRESY

ceremonie

otwarcia

INTEGRACJE

EVENTY

spotkaniA

swiateczne

kontakt

Catering na przyjęcie lublin

Catering okolicznościowy

Rodzina to jedna z najważniejszych wartości w naszym życiu. Komunia Święta ukochanego dziecka, Jubileusz drogiej Mamy, wpólne, tradycyjne Święta - to wspaniała okazja do dzielenia się swoją radością z najbliższymi. Wujostwo zachwyci się uporządkowanym mieszkaniem, wyprasowaną sukienką córeczki oraz Twoją wspaniałą fryzurą. My zadbamy o obficie zastawiony stół aromatycznymi daniami i pięknymi dekoracjami. Z przyjemnością oddamy zachwyt i gratulacje rodziny za wykwintny i rewelacyjny obiad na ręce Gospodarza (na serwetkach nie użyjemy naszego logo :-) ).

LET US CARE ABOUT YOUR FEASTS

urodziny

imieniny

spotkaniA

swiateczne

KONTAKT

 

Spotkajmy się...

KONFERENCJE@ATELIA.PL  

TEL: +48 887-145-145

- ATELIA -

BANQUET & CATERING CENTRE

AL. WARSZAWSKA 175A

20-824 LUBLIN, POLAND

WWW.ATELIA.PL

- CZEKAMY NA TWOJĄ WIADOMOŚĆ -

| CENTRUM CATERINGOWE W LUBLINIE | CENTRUM BANKIETOWE ATELIA | CATERING LUBLIN | CATERING FIRMOWY

©2019 by Atelia Banquets & Catering Centre.

  • logobigkwadrat
  • Grey TripAdvisor Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon