top of page
centrum bankietowe atelia catering lublin
Catering zewnętrzny

Catering

TASTE & ART OF ESTHETIC MEALS

Łączy nas pasja, która od lat związana jest z gastronomią. Organizujemy cateringi w całej Polsce począwszy od niewielkich przerw kawowych kończąc na kilkutysięcznych bankietach firmowych. Event Manager dostępny na każdym etapie realizacji zadba o profesjonalną logistykę zaplecza, sposobu wydawania dań, organizacji kuchni, odpowiedniej ilości obsługi oraz niezbędnego do realizacji sprzętu, dając tym samym gwarancje spełnienia usługi na wysokim poziomie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji cateringów i wypracowaną jakość, które mieliśmy okazję zdobyć pod marką: Hotel Luxor - Lublin.

Co nas wyróżnia?

FOR THE SIGNIFICANT MOMENTS IN LIFE

Ogranicza nas tylko wyobraźnia -dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci stworzyć coś wyjątkowego i zapadającego w pamięć.

 

Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji, chyba że właśnie wraz z organizatorami świętujemy kolejny sukces ich wydarzenia.

Dbamy o Twój czas, bo wiemy, jak bardzo jest cenny.

Pojawiły się przeszkody? - pozwól nam działać i stwórzmy razem nowe, niezawodne rozwiązania.

Pasję podajemy na talerzu - kulinarny mistrz- Executive Chef Marcin Zelent, autor nowoczesnej, niepowtarzalnej, pełnej zaskakujących smaków kuchni Hotelu Luxor, będzie nadzorował prace tak, aby każdy element skomponowanego przez niego menu był najwyższej jakości.

Twoja satysfakcja to nasz największy sukces! – zadowolenie gości ze zrealizowanego przez nas zadania daje nam motywację do ulepszania i unowocześniania świadczonych przez nas usług.

Potrzebujesz kompleksowej obsługi? – czekamy na Ciebie. Nasi opiekunowie klienta zaproponują gotowe rozwiązania idealnie współgrające z Twoimi potrzebami najszybciej jak tylko to możliwe!

“Można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle.” 

- Salvador Dali -

Catering biznesowy

Catering firmowy

LET US CARE ABOUT YOUR BUSINESS

Sercem każdej firmy oraz instytucji są ludzie. „Przez żołądek do serca” w biznesie? Dlaczego nie! Nasz catering to gwarancja smaku i estetyki. To również gotowe rozwiązania eventowe oraz profesjonalna organizacja. Dbałość o detale pozytywnie wpłynie na odbiór Firmy, przez zaproszonych na spotkanie Gości.

TARGI KONGRESY

ceremonie

otwarcia

INTEGRACJE

EVENTY

spotkaniA

swiateczne

kontakt

Catering na przyjęcie lublin

Catering okolicznościowy

Rodzina to jedna z najważniejszych wartości w naszym życiu. Komunia Święta ukochanego dziecka, Jubileusz drogiej Mamy, wpólne, tradycyjne Święta - to wspaniała okazja do dzielenia się swoją radością z najbliższymi. Wujostwo zachwyci się uporządkowanym mieszkaniem, wyprasowaną sukienką córeczki oraz Twoją wspaniałą fryzurą. My zadbamy o obficie zastawiony stół aromatycznymi daniami i pięknymi dekoracjami. Z przyjemnością oddamy zachwyt i gratulacje rodziny za wykwintny i rewelacyjny obiad na ręce Gospodarza (na serwetkach nie użyjemy naszego logo :-) ).

LET US CARE ABOUT YOUR FEASTS

spotkaniA

swiateczne

KONTAKT

Contact

Spotkajmy się...

BOOKING@ATELIA.PL  

TEL: +48 887-495-495

- ATELIA -

BANQUET & CATERING CENTRE

AL. WARSZAWSKA 175A

20-824 LUBLIN, POLAND

WWW.ATELIA.PL

- CZEKAMY NA TWOJĄ WIADOMOŚĆ -

| CENTRUM CATERINGOWE W LUBLINIE | CENTRUM BANKIETOWE ATELIA | CATERING LUBLIN | CATERING FIRMOWY

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

bottom of page