top of page
DSC07319c.jpg

Lokal na komunię

Życie jest pełne ważnych wydarzeń o różnym znaczeniu. Z punktu widzenia osoby wyznającej wiarę katolicką istotnym momentem w duchowym rozwoju jest bez wątpienia dzień przyjęcia przez dziecko pierwszej komunii świętej. To przeżycie, w którym uczestniczy cała rodzina – najpierw na ceremonii w kościele, a później podczas wspólnego świętowania. Ta okazja, która w poczuciu najbliższych osób bohatera czy bohaterki wspomnianego wydarzenia, wymaga odpowiedniej celebracji.

Jeśli również Państwo szukają idealnego lokalu, w którym odbyć się może impreza komunijna w Lublinie, mamy korzystne rozwiązanie. Hotel i restauracja Atelia to elegancki i komfortowy, malowniczo położony kompleks, w którym na co dzień odbywają się różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Do wyboru są przestronne sale, a także patio, które szczególnie upodobali sobie miłośnicy natury. Co więcej, komunie zwykle odbywają się w okresie wiosennym, kiedy pogoda dopisuje, warto połączyć więc świętowanie z bliskością przyrody.

Jak wybrać lokal na tego typu imprezę?

Zanim wybiorą Państwo miejsce, w którym świętowana będzie dana okazja, warto rozważyć kilka czynników. Kluczowym z nich jest liczba gości. Dopiero, kiedy się ją pozna, choćby w przybliżeniu, szukać można odpowiedniej sali na komunię. Tych w naszym lokalu w Lublinie jest aż 8. Nie muszą więc martwić się Państwo, czy znajdą tę właściwą pod taką uroczystość.

 

Aby przyjęcie było przyjemne i zostało pozytywnie zapamiętane, goście muszą czuć się podczas niego komfortowo. Z tego względu konieczne jest umożliwienie im swobody ruchów i przemieszczania się. Przy wyborze sali na komunię warto więc mieć na uwadze, że nie może być ona za mała. Liczy się też właściwy sposób ustawienia stołów, tak żeby ułatwić zaproszonym osobom przemieszczanie się pomiędzy nimi, a obsłudze kelnerskiej – pracę. Niektórzy goście lubią też odetchnąć świeżym powietrzem podczas biesiadowania, warto więc zarezerwować lokal, który oferuje taką możliwość.

Wygodny dojazd i piękne otoczenie

Przy organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych istotny, o ile nie najistotniejszy jest komfort gości. Nie powinni oni podczas świętowania przejmować się takimi kwestiami, jak dojazd spod kościoła do restauracji czy poszukiwanie dla siebie zakwaterowania. Najlepiej więc wybrać lokal na komunię w Lublinie, który mieści się stosunkowo blisko od centrum miasta. Tym wyróżnia się również nasz hotel i restauracja Atelia. Tak więc goście nie powinni mieć problemu, by dotrzeć do sali na czas i bez komplikacji. W kompleksie oferujemy również noclegi, dzięki czemu organizatorzy imprezy mogą zarezerwować pokoje dla osób przyjezdnych z daleka.

Nie bez znaczenia pozostaje też otoczenie lokalu. Jak wiadomo, okres komunii to głównie maj, czyli czas, kiedy pogoda pozwala na to, by cieszyć się świeżym powietrzem. Przy naszym hotelu rośnie dębowy las, który umożliwia delektowanie się bliskością natury. To idealne miejsce na przyjęcie okolicznościowe.

Profesjonalna obsługa sali

Choć podczas przebiegu imprezy bardzo ważna jest atmosfera, nie tylko ona wpływa na jej powodzenie. Ważny jest również dobór odpowiedniego menu oraz ilości jedzenia, tak żeby goście nie byli głodni. Jeśli chodzi o nasz hotel, który specjalizuje się w organizowaniu komunii, proponujemy pyszny catering okolicznościowy. Oczywiście wybór dań mogą Państwo dostosować do własnych potrzeb i preferencji. My ze swojej strony zapewniamy wysokiej jakości obsługę imprezy komunijnej. Co więcej, oferowane menu jest eleganckie i dostosowane do specyfiki konkretnego przyjęcia.

Zadbamy również o wystrój sali. Taka uroczystość, jak komunia, kojarzy się szczególnie z białymi dodatkami, które podkreślają charakter imprezy. Udekorowana nimi przestrzeń bez wątpienia wpłynie pozytywnie na nastrój i wrażenia zaproszonych gości.

Zapraszamy do hotelu i restauracji Atelia w Lublinie!

W swoim kompleksie oferujemy Państwu do wyboru aż 8 sal o różnym wystroju oraz powierzchni. Zapewniamy też pokoje noclegowe. Umożliwiamy kompleksowe organizowanie imprez okolicznościowych, w tym komunijnych.

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wyborem odpowiedniego lokalu w Lublinie na tego typu uroczystość, zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy więcej o swojej ofercie oraz odpowiemy na wszelkie pytania. Niech przyjęcie z okazji pierwszej Komunii Świętej pozostanie dla wszystkich miłym wspomnieniem!

bottom of page