top of page
centrum bankietowe atelia catering lublin
Sala na 500 osób

Centrum Konferencyjne Atelia Lublin

YOUR MUST-SEE

Piękne otoczenie, profesjonalny sprzęt konferencyjno-multimedialny, słoneczna przeszklona sala gotowa pomieścić do 1200 osób, dobra lokalizacja ( 15 min do centrum, 25 min do lotniska, 2 min do obwodnicy prowadzącej do Warszawy) tworzą idealne miejsce na organizację wydarzeń biznesowych.

 

Organizacji wydarzeń firmowych sprzyjają:

  • Doskonałe położenie na przedmieściach Lublina z doskonałym dojazdem do centrum, lotniska czy stolicy

  • Otoczenie sprzyjające wypoczynkowi i zabawie w sąsiedztwie dębowego lasu, leśnego podwieszanego tarasu i ogrodu.

  • Sale konferencyjno- bankietowe gotowe pomieścić do 1600 osób z możliwością podziału na mniejsze przestrzenie

  • Pokoje biznesowe sprzyjające spotkaniom w mniejszym gronie

  • Znakomita kuchnia autorstwa Szefa Kuchni Marcina Zelent

  • Podziemny parking

  • Zespół gotowy podjąć każde wyzwanie :)

Sale Konferencyjne

Nasze Sale

POZNAJ NASZE PRZESTRZENIE

Organizacja firmowego spotkania, konferencji czy innego wydarzenia tego typu może być prosta i przyjemna. Wystarczy, że skorzystasz z szerokiego i profesjonalnego zaplecza, jakie oferują obiekty i hotele konferencyjne w Lublinie. W naszym centrum udostępniamy uczestnikom sale oraz hotel, dzięki którym z łatwością zorganizują wszelkiego rodzaju eventy i będą mogli polegać na naszej obsłudze. Postaw na profesjonalizm i nie pozostawiaj żadnego szczegółu przypadkowi. Wybierz pomoc osób doświadczonych w tej branży.

Doskonale przystosowana sala w centrum konferencyjnym

Całe wydarzenie może odbywać się w jednym budynku, co niesie ze sobą dodatkową wygodę dla uczestników. To, co mamy do zaoferowania, jako osoby prowadzące obiekty konferencyjne, to przede wszystkim dobrze zorganizowane centrum, a w nim odpowiednio wyposażone sale połączone z częścią hotelową, w której można przenocować po zakończonym spotkaniu.

Proponowana przez nas sala konferencyjna w centrum konferencyjnym jest bardzo przestronna, jasna i nowoczesna. Może ona pomieścić nawet do 1200 osób. Pozwoli to na przeprowadzenie różnego rodzaju spotkań i zagwarantuje doskonałe warunki do edukacji pracowników czy do wdrażania partnerów biznesowych w dalsze plany na rozwój przedsiębiorstwa. Oprócz tego znajduje się ona w doskonałej lokalizacji, umożliwiającej szybki i prosty dojazd do hotelu. Te liczne udogodnienia sprawiają, że pobyt w tym obiekcie staje się bardzo przyjemnym doświadczeniem.

Doskonałej jakości sprzęt w salach konferencyjnych w Lublinie

To, czego nie może zabraknąć w obiekcie, to przede wszystkim doskonałe wyposażenie całego centrum i poszczególnych pomieszczeń. Sprzęt taki jak mikrofony, głośniki, rzutniki czy ekrany jest wymagany do przeprowadzenia takich eventów w salach. Nasz hotel konferencyjny dysponuje odpowiednimi urządzeniami, które są udostępniane prowadzącym. Dbamy o to, by obsługa stała na jak najwyższym poziomie, co pozwoli na profesjonalne zorganizowanie takiego wydarzenia.

Oprócz tego wszyscy uczestnicy mogą spróbować zachwycającej kuchni Lubelszczyzny, a to za sprawą eleganckiej restauracji dostępnej w obiekcie. Goście hotelu każdego dnia rozkoszują się niepowtarzalnymi smakami, a w przerwach między kolejnymi spotkaniami w salach konferencyjnych korzystają z bliskości natury. Z centrum można bowiem szybko dostać się do dębowego lasu czy wypocząć na dostępnym w nim podwieszanym tarasie.

Nocleg po wydarzeniu?
To żaden problem dzięki ofercie hoteli konferencyjnych

Dodatkowe udogodnienia wpływają na sprawny przebieg każdej konferencji. Warto wspomnieć o tym, że nasze wielofunkcyjne, nowoczesne centrum konferencyjne w Lublinie obejmuje też hotel. Oznacza to, że po zakończeniu wydarzenia jego uczestnicy mogą spokojnie wypocząć w wygodnych i zaprojektowanych ze smakiem pokojach. Następnego dnia zaś wyspani i w dobrych humorach z powrotem pojawią się w sali, by wysłuchać kolejnych wystąpień i prezentacji. Nie muszą też tracić czasu na przejazdy między miejscem noclegu a obiektem, w którym odbywają się spotkania czy też restauracjami, gdy nadchodzą pory posiłków.

Plan Centrum

YOU MUST-SEE

1850 m

Konferencje w Lublinie

Oferta biznesowa

BUSINESS PLEASURE

Posiadamy szerokie spektrum rozwiązań dostosowanych do wielkości grupy oraz charakteru wydarzenia. Organizujemy zarówno małe spotkania biznesowe jak i duże wydarzenia kulturalne.

Gale
Kongresy
Targi
Koncerty
OFERTA BIZNESOWA
Konferencje w Lublinie

Pakiet konferencyjny

CHECK YOUR OPTION

Zachęcamy do skorzystania z pakietu konferencyjnego w Atelia Centre. Posiadamy również idealne rozwiązania na konferencję w Lublinie dla niewielkich grup. Sprawdź co przygotowaliśmy na Twoją konferencję.

Kotwica 1

Spotkajmy się...

KONFERENCJE@ATELIA.PL

TEL: +48 887-175-175

TEL: +48 887-415-415

- ATELIA -

BANQUET & CATERING CENTRE

AL. WARSZAWSKA 175A

20-824 LUBLIN, POLAND

WWW.ATELIA.PL

- CZEKAMY NA TWOJĄ WIADOMOŚĆ -

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

bottom of page