top of page
DSC06868.jpg

Sala na urodziny

Ważna uroczystość powinna zyskać odpowiednią oprawę. Niektórzy uważają, że urodziny to idealna okazja do świętowania z rodziną i przyjaciółmi. Co zrobić, gdy gości jest tak dużo, że nie sposób pomieścić ich wszystkich w domu? A może po prostu chcą Państwo przeżyć ten wyjątkowy dzień w innym miejscu niż własna codzienna przestrzeń? Dla wszystkich, którzy szukają porad w tej kwestii, mamy rozwiązanie. Nasza sala na urodziny w Lublinie w kompleksie Atelia może okazać się doskonałym miejscem pod tego typu imprezę. To lokal, który łączy w sobie elegancję i wygodę, dzięki czemu bez problemu stworzy się miłą atmosferę do świętowania. Hotel usytuowany jest w dogodnej pod względem dojazdu z centrum miasta lokalizacji, a jednocześnie zapewnia kontakt z naturą. Każdy może więc poczuć tu spokój, harmonię, a przy tym dobrze się bawić. To idealny wybór na imprezę urodzinową – zarówno osiemnastkę, jak i inny jubileusz.

Rezerwacja odpowiedniej sali

Zależnie od tego, na jak dużą skalę planowane jest przyjęcie, warto dobrać pod nie właściwą przestrzeń. Zaproszeni goście muszą czuć się w danym lokalu swobodnie, a trudno osiągnąć ten efekt, jeśli stłoczy się ich na niewielkiej powierzchni. Na początku powinni więc Państwo stworzyć listę osób, z którymi chcą świętować ten ważny dzień, jakim są urodziny. To pomoże w wielu kolejnych aspektach organizowania imprezy, jak wspomniany dobór sali. O czym pamiętać przy jej rezerwacji?

Istotne jest, by zadbali Państwo o każdy szczegół związany z wynajmowaną przestrzenią. Aby była komfortowa, musi posiadać miejsce na stoły, na przemieszczanie się czy ewentualne zabawy przy muzyce. Tu warto rozważyć, czy ma to być impreza urodzinowa taneczna, czy też nie. Hotel Atelia w Lublinie oferuje aż 8 różnych sal przystosowanych pod konferencje i eventy, które różnią się charakterem oraz metrażem. Gdy ustali się już szczegóły przyjęcia, łatwo znaleźć odpowiednią przestrzeń pod taką uroczystość. Jeżeli natomiast mają Państwo pytania i wątpliwości, chętnie pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru.

Niezwykłe dekoracje i dobrze zorganizowany catering

Wspólne świętowanie i spędzenie czasu z najbliższymi to główny cel imprez okolicznościowych. Kto natomiast odpowiada za ich zorganizowanie, stara się, by upłynęły one w miłej atmosferze i żeby gościom niczego nie zabrakło. Z tego względu, rezerwując salę na urodziny, powinni Państwo rozważyć również kwestie jej udekorowania oraz serwowanego poczęstunku.

 

Wiemy, jak ozdobić salę, by w pełni oddawała specyfikę przyjęcia. Troszczymy się, by wystrój był elegancki, a jednocześnie nienachalny i wpływał na pozytywny nastrój gości. Oferujemy catering zewnętrzny dostosowany do charakteru przyjęcia. Zapewniamy ponadto profesjonalną obsługę i dopasowujemy menu do potrzeb oraz preferencji klientów. Jeżeli są więc Państwo zainteresowani zorganizowaniem urodzin w restauracji Atelia, zapraszamy na naszą stronę, gdzie można zapoznać się z proponowanym przez nas cateringiem okolicznościowym.

Piękna okolica restauracji i hotelu Atelia w Lublinie

Poszukując odpowiedniego lokalu na imprezę urodzinową, warto rozważyć kilka czynników. Znaczenie ma nie tylko wystrój wewnętrzny i obsługa, lecz również otoczenie restauracji. Hotel Atelia wyróżnia się zdecydowanie swoim wyjątkowym położeniem. Choć zlokalizowany jest niedaleko od centrum Lublina, pozwala odciąć się od wielkomiejskiego zgiełku. Wszystko za sprawą znajdującego się obok dębowego lasu, który sprawia, że goście mogą poczuć się bliżej natury. Jeżeli więc tylko pogoda dopisuje, mają Państwo możliwość wyjść na świeże powietrze i napawać się pięknem przyrody, korzystając z doborowego towarzystwa swoich bliskich – rodziny i przyjaciół.

W naszym hotelu zapewniamy też uczestnikom imprezy noclegi, tak aby przyjezdni z daleka nie musieli martwić się o zakwaterowanie.

Udana organizacja w liczbach

Podsumowując, chcemy wymienić Państwu kilka faktów, które sprawiają, że nasz lokal to najlepsze miejsce na urodziny w restauracji. Posiadamy 8 różnych sal, a największa mieści aż do 1200 osób. Co więcej, możemy zagwarantować noclegi dla 183 gości, dzięki czemu nie muszą martwić się oni o powrót z imprezy. Jeśli zastanawiają się Państwo, gdzie wyprawić przyjęcie okolicznościowe w Lublinie, serdecznie zapraszamy do hotelu Atelia. To elegancja, komfort, wygoda i bliskość natury, czyli idealna sceneria do budowania pięknych wspomnień.

bottom of page