top of page
DSC0730c.jpg

Lokal na firmową imprezę integracyjną

Aby zespół pracowników był zgraną ekipą, warto zadbać o atmosferę między nimi. Dobre relacje tworzą się wtedy, gdy jest przestrzeń na wymianę własnych opinii, spostrzeżeń, wspólną rozrywkę i rozmowę. Idealną do tego okazją będzie firmowa integracja. Gdzie zorganizować mogą Państwo tego typu imprezę w Lublinie? Bez wątpienia nie może być to miejsce przypadkowe. Taki lokal powinien bowiem wyróżniać się dogodną lokalizacją, przestronnością, możliwością zarezerwowania noclegu oraz eleganckim i modnym wystrojem. Te cechy posiada nasz hotel i restauracja Atelia, usytuowany tylko kilka kilometrów od centrum miasta. Każdy może więc łatwo do nas dotrzeć i spędzić tu miło czas. Nie tylko odbywają się tutaj imprezy okolicznościowe rodzinne, lecz również firmowe integracje. Może to być przyjęcie z okazji jubileuszu spółki, świąt lub innej szczególnej okoliczności. Zapraszamy do kontaktu!

Co wziąć pod uwagę przy wyborze lokalu na imprezę firmową w Lublinie?

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wyborem odpowiedniej sali na udaną integrację w gronie pracowników, warto rozważyć kilka istotnych kwestii. Przede wszystkim znaczenie ma lokalizacja. Nie każdy z uczestników jest zapewne właścicielem samochodu lub chętnie wyrusza sam w dalekie trasy. Najlepiej więc wybrać lokal, do którego dojazd jest szybki i prosty. Nasz hotel i restauracja Atelia mieści się w okolicach Lublina, dzięki czemu każdy może bez problemu dotrzeć na miejsce z centrum miasta.

Innym ważnym aspektem jest liczba gości. Kiedy organizują Państwo imprezę integracyjną, warto dostosować wybór sali do stworzonej listy uczestników. W naszym lokalu jest to możliwe. Tu mogą Państwo zarezerwować przestrzeń o odpowiedniej do swoich wymagań powierzchni oraz wystroju. Liczą się również dostępne dodatkowe opcje, jak np. zorganizowanie dla pracowników noclegów czy obsługa sali, co zapewniamy klientom.

Modny wystrój i otoczenie natury

Na atmosferę podczas przyjęcia wpływa wiele czynników. Jeżeli szukają Państwo odpowiedniego lokalu, w którym odbędzie się impreza integracyjna, warto postawić na przestrzeń, która zachwyci dekoracjami, komfortem oraz przyjazną scenerią wokół. W naszym kompleksie każda z sal zaprojektowana jest zgodnie z nowoczesnymi trendami. Dzięki temu stanowi stylową przestrzeń w sam raz na przyjęcia o eleganckim charakterze.

Nie bez znaczenia jest też otoczenie lokalu Atelia w Lublinie. Niedaleko hotelu wznosi się majestatyczny dębowy las, co sprawia, że pozostając wciąż blisko miasta, goście mogą poczuć bliski kontakt z naturą. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy lubią napawać się pięknem przyrody. Co więcej, dzięki zielonej scenerii jeszcze przyjemniej będzie połączyć wspólne świętowanie ze spacerem, o ile tylko pogoda dopisze.

Co jeszcze zapewniamy w hotelu i restauracji Atelia?

Aby uznać integrację za udaną, konieczne jest zadbanie o każdy szczegół. Chyba nikt podczas przyjęcia nie lubi siedzieć przy pustym stole. Z tego względu nasz lokal na imprezę integracyjną w Lublinie oferuje szereg dogodnych opcji. Chętnie zaproponujemy gościom dostosowane do ich potrzeb i preferencji menu. Serwowane będzie ono w formie cateringu zewnętrznego. Zapewniamy też profesjonalną obsługę sali, co sprawia, że goście mogą poczuć się komfortowo i swobodnie. Niech czas integracji zmieni się w pełne radości i serdecznych rozmów wspólne świętowanie. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, by zapamiętali Państwo tę imprezę jak najlepiej i by na długo pozostała miłym wspomnieniem. W przypadku pytań udzielimy dodatkowych informacji o naszych usługach i pomożemy znaleźć Państwu najdogodniejsze rozwiązania.

Podsumowanie najważniejszych informacji

Do wyboru mamy aż 8 sal przystosowanych pod konferencje i przyjęcia oraz ponad 180 miejsc noclegowych. To sprawia, że możemy przyjąć wielu gości, którzy przeżyją u nas niezapomniane chwile. Zapewniamy estetyczny wystrój sali, pyszne jedzenie oraz profesjonalną obsługę. Co więcej, nasz lokal na firmową imprezę w Lublinie jest malowniczo położony. Warto pamiętać, że integracja zespołu ma ogromne znaczenie dla relacji między pracownikami. Aby stworzyć swobodną atmosferę, najlepiej zorganizować ją natomiast poza zakładem pracy, w pięknym otoczeniu, gdzie każdy będzie mógł poczuć się swobodnie. Takim miejscem jest na pewno hotel i restauracja Atelia. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą zorganizować imprezę firmową na najwyższym poziomie.

bottom of page