top of page
Sala Bankietowa - konferencja
Sala Bankietowa
Sala Bankietowa - konferencja
Sala Bankietowa - konferencja

Sala Bankietowa

ELEGANCKI WYSTÓJ

MOŻLIWOŚĆ POŁĄCZENIA Z INNYMI SALAMI

REGULOWANE OŚWIETLENIE

JASNE WNĘTRZA

NAGŁOŚNIENIE SYSTEMOWE

DEDYKOWANE

FOYER

BANKIETOWE

Elegancka sala o powierzchni 400 m2 z możliwością połączenia jej z kolejnymi salami tworząc łączną powierzchnię 1000 m2 z bezpośrednim sąsiedztwem kuchni. Wytworna sala o klasycznym wystroju z pięknymi żyrandolami i lustrami to doskonała sceneria bankiet z okazji jubileuszu lub uczczenia innej ważnej okazji w Twojej firmie! Na 400m2 znajdzie się miejsce zarówno na okrągłe lub prostokątne stoły, jak i parkiet do tańca. Wbudowane w sufit i okna światła LED podkreślą charakter imprezy oświetlając salę w kolorystyce Twojej firmy.


Jasne, dobrze urządzone wnętrza doskonale sprawdzają się w różnych scenografiach przy organizacji gali, eventu, konferencji czy bankietu.


Trzy szerokie wejścia na salę zapewniają wygodne rozwiązania podczas planowania imprez.


Sala funkcjonalna mieści do  600 osób.


Posiada przestrzeń dzieloną, która doskonale się sprawdza na eventy w gronie 100-300 osób.

Goście na pewno docenią możliwość odpoczynku i złapania oddechu w naszym klimatycznym ogrodzie wśród pięknych kwiatów i zieleni.

Drugie oblicze Sali Bankietowej to nowoczesna sala konferencyjna z zamontowanym na stałe ekranem i podwieszanym rzutnikiem oraz nagłośnieniem sufitowym. Przestrzeń jest bardzo ustawna – pomieści jednocześnie 200 krzeseł, bufet kawowy i stoiska sponsorów.

Przy dużych wydarzeniach bardzo ważnym atutem jest nasz bezpłatny parking na ponad 200 aut

bottom of page